Tarnobrzeg-Debica Tarnobrzeg-Grebow

Pełny rozkład
TARNOBRZEG - PADEW - MIELEC pobierz rozkład pdf
Kurs skomunikowany z odjazdami Mielec - Dębica 
WAŻNY OD 01-09-2016
OZNACZENIE KURSU Dnz S G 6 Gnz S E 7 Dnz E Dnz E Dnz En7 Dnz En
PRZYSTANEK  
1 Tarnobrzeg  ul. Mickiewicza 40 5:50 6:45 6:45 7:45 7:45 8:45 10:25 11:25 12:30 13:30 15:10 16:10 17:10 18:20
2 Tarnobrzeg Wisłostrada 5:56 6:49 6:51 7:51 7:51 8:51 10:31 11:31 12:36 13:36 15:16 16:16 17:16 18:26
3 Siedleszczany Węzeł 5:58 6:51 6:53 7:53 7:53 8:53 10:33 11:33 12:38 13:38 15:18 16:18 17:18 18:28
4 Suchorzów Suchorzów 6:01 6:54 6:56 7:56 7:56 8:56 10:36 11:36 12:41 13:41 15:21 16:21 17:21 18:31
5 Skopanie  Wieś 6:03 6:56 6:58 7:58 7:58 8:58 10:38 11:38 12:43 13:43 15:23 16:23 17:23 18:33
6 Baranów Sand. ul.Fabryczna ul. Krakowska 6:06 6:59 7:01 8:01 8:01 9:01 10:41 11:41 12:46 13:46 15:26 16:26 17:26 18:36
7 Dymitrów Duży Dymitrów Duży 6:09 7:02 7:04 8:04 8:04 9:04 10:44 11:44 12:49 13:49 15:29 16:29 17:29 18:39
8 Padew Nar. Bór 6:11 7:04 7:06 8:06 8:06 9:06 10:46 11:46 12:51 13:51 15:31 16:31 17:31 18:41
9 Padew Nar. Wiadukt 6:13 7:06 7:08 8:08 8:08 9:08 10:48 11:48 12:53 13:53 15:33 16:33 17:33 18:43
10 Padew Nar. Kościół 6:15 7:08 7:10 8:10 8:10 9:10 10:50 11:50 12:55 13:55 15:35 16:35 17:35 18:45
11 Padew Nar. Sklep Groszek ul.Grunw37 > 7:09 > > 8:11 > > > > > > > > >
12 Padew Nar. ul. Złota > 7:11 > > 8:13 > > > > > > > > >
13 Padew Nar. Przybyły 6:18 7:13 7:13 8:13 8:15 9:13 10:53 11:53 12:58 13:58 15:38 16:38 17:38 18:48
14 Jaślany Jaślany 6:20 7:15 7:15 8:15 8:17 9:15 10:55 11:55 13:00 14:00 15:40 16:40 17:40 18:50
15 Tuszów Nar. P.K. 6:24 7:19 7:19 8:19 8:21 9:19 10:59 11:59 13:04 14:04 15:44 16:44 17:44 18:54
16 Tuszów Mały Tuszów Mały 6:25 7:20 7:20 8:20 8:22 9:20 11:00 12:00 13:05 14:05 15:45 16:45 17:45 18:55
17 Malinie Malinie 6:27 7:22 7:22 8:22 8:24 9:22 11:02 12:02 13:07 14:07 15:47 16:47 17:47 18:57
18 Chorzelów Skrzyżowanie 6:29 7:24 7:24 8:24 8:26 9:24 11:04 12:04 13:09 14:09 15:49 16:49 17:49 18:59
19 Chorzelów Kościół 6:31 7:26 7:26 8:26 8:28 9:26 11:06 12:06 13:11 14:11 15:51 16:51 17:51 19:01
20 Mielec Sienkiewicza Oś. Borek 6:35 7:30 7:30 8:30 8:32 9:30 11:10 12:10 13:15 14:15 15:55 16:55 17:55 19:05
21 Mielec Siekiewicza Oś. Krasickiego 6:38 7:33 7:33 8:33 8:35 9:33 11:13 12:13 13:18 14:18 15:58 16:58 17:58 19:08
22 Mielec ul. Niepodległości 6:40 7:35 7:35 8:35 8:37 9:35 11:15 12:15 13:20 14:20 16:00 17:00 18:00 19:10
23 Mielec Dworzec ul. Jagiellończyka 7 6:42 7:37 7:37 8:37 8:39 9:37 11:17 12:17 13:22 14:22 16:02 17:02 18:02 19:12
MIELEC -RZEMIEŃ - DĘBICA
WAŻNY OD 01-09-2016
OZNACZENIE KURSU Dnz G 6 S Dnz E 7 Dnz E Dnz G 6 S Dnz En7 Dnz En
PRZYSTANEK  
23 Mielec Dworzec ul. Jagiellończyka 7 6:45 7:40 7:40 8:40 9:40 11:20 12:20 13:25 14:25 14:25 16:05 17:05 18:05 19:15
24 Mielec Wojsławska, Wojsław 6:48 7:43 7:43 8:43 9:43 11:23 12:23 13:28 14:28 14:28 16:08 17:08 18:08 19:18
25 Mielec Wojsławska, P. Wojsław I 6:53 7:48 7:48 8:48 9:48 11:28 12:28 13:33 14:33 14:33 16:13 17:13 18:13 19:23
26 Mielec ul. Dębicka p. Rzochów II 6:58 7:53 7:53 8:53 9:53 11:33 12:33 13:38 14:38 14:38 16:18 17:18 18:18 19:28
27 Rzemień I 7:00 7:55 7:55 8:55 9:55 11:35 12:35 13:40 14:40 14:40 16:20 17:20 18:20 19:30
28 Rzemień III 7:02 7:57 7:57 8:57 9:57 11:37 12:37 13:42 14:42 14:42 16:22 17:22 18:22 19:32
29 Rzemień Szkoła > > 7:58 > > > > > > 14:43 > > > >
30 Rzemień IV 7:04 7:59 8:01 8:59 9:59 11:39 12:39 13:44 14:44 14:46 16:24 17:24 18:24 19:34
31 Tuszyma Tuszyma 7:06 8:01 8:03 9:01 10:01 11:41 12:41 13:46 14:46 14:48 16:26 17:26 18:26 19:36
32 Tuszyma Rondo 7:08 8:03 8:05 9:03 10:03 11:43 12:43 13:48 14:48 14:50 16:28 17:28 18:28 19:38
33 Tuszyma Nadleśnictwo 7:10 8:05 8:07 9:05 10:05 11:45 12:45 13:50 14:50 14:52 16:30 17:30 18:30 19:40
34 Tuszyma Dąbie 7:11 8:06 8:08 9:06 10:06 11:46 12:46 13:51 14:51 14:53 16:31 17:31 18:31 19:41
35 Pustków  Pustków 7:12 8:07 8:09 9:07 10:07 11:47 12:47 13:52 14:52 14:54 16:32 17:32 18:32 19:42
36 Pustków  Szkoła 7:14 8:09 8:11 9:09 10:09 11:49 12:49 13:54 14:54 14:56 16:34 17:34 18:34 19:44
37 Brzeźnica Piaski 7:19 8:14 8:16 9:14 10:14 11:54 12:54 13:59 14:59 15:01 16:39 17:39 18:39 19:49
38 Brzeźnica Brzeźnica 7:21 8:16 8:18 9:16 10:16 11:56 12:56 14:01 15:01 15:03 16:41 17:41 18:41 19:51
39 Kozłów Kozłów 7:24 8:19 8:21 9:19 10:19 11:59 12:59 14:04 15:04 15:06 16:44 17:44 18:44 19:54
40 Dębica  Sandomierska, skrzyż Pustynia 7:26 8:21 8:23 9:21 10:21 12:01 13:01 14:06 15:06 15:08 16:46 17:46 18:46 19:56
41 Dębica Rzeszowska CPN 7:30 8:25 8:27 9:25 10:25 12:05 13:05 14:10 15:10 15:12 16:50 17:50 18:50 20:00
42 Dębica RzeszowskaTechnikum 7:32 8:27 8:29 9:27 10:27 12:07 13:07 14:12 15:12 15:14 16:52 17:52 18:52 20:02
43 Dębica Rzeszowska Sąd 7:34 8:29 8:31 9:29 10:29 12:09 13:09 14:14 15:14 15:16 16:54 17:54 18:54 20:04
44 Dębica ul. Głowackiego Poczta 7:36 8:31 8:33 9:31 10:31 12:11 13:11 14:16 15:16 15:18 16:56 17:56 18:56 20:06
Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty prócz świąt
7 - kursuje w niedziele
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
G - kursuje w  dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych przerw szkolnych