Tarnobrzeg-Debica Tarnobrzeg-Grebow

Pełny rozkład
DĘBICA - RZEMIEŃ - MIELEC pobierz rozkład pdf
Kurs skomunikowany z odjazdami Mielec - Tarnobrzeg 
WAŻNY OD 01-09-2016
OZNACZENIE KURSU - Dnz G 6 S Dnz E Dnz E 7 Dzn > G 6 S Dnz > E n Dnz En7
PRZYSTANEK >  
1 Dębica ul. Głowackiego Poczta > 5:45 6:44 6:44 7:55 8:55 10:10 11:10 12:40 > 13:40 13:40 14:35 > 15:40 17:15 18:20
2 Dębica Rzeszowska ZURiT > 5:47 6:46 6:46 7:57 8:57 10:12 11:12 12:42 > 13:42 13:42 14:37 > 15:42 17:17 18:22
3 Dębica Rzeszowska Technikum > 5:49 6:48 6:48 7:59 8:59 10:14 11:14 12:44 > 13:44 13:44 14:39 > 15:44 17:19 18:24
4 Dębica Rzeszowska Centrum Handl. > 5:51 6:50 6:50 8:01 9:01 10:16 11:16 12:46 > 13:46 13:46 14:41 > 15:46 17:21 18:26
5 Dębica Sandomierska I > 5:55 6:54 6:54 8:05 9:05 10:20 11:20 12:50 > 13:50 13:50 14:45 > 15:50 17:25 18:30
6 Kozłów Kzłów > 5:58 6:57 6:57 8:08 9:08 10:23 11:23 12:53 > 13:53 13:53 14:48 > 15:53 17:28 18:33
7 Brzeźnica Brzeźnica > 6:01 7:00 7:00 8:11 9:11 10:26 11:26 12:56 > 13:56 13:56 14:51 > 15:56 17:31 18:36
8 Brzeźnica Piaski > 6:03 7:02 7:02 8:13 9:13 10:28 11:28 12:58 > 13:58 13:58 14:53 > 15:58 17:33 18:38
9 Pustków Szkoła > 6:08 7:07 7:07 8:18 9:18 10:33 11:33 13:03 > 14:03 14:03 14:58 > 16:03 17:38 18:43
10 Pustków Pustków > 6:10 7:09 7:09 8:20 9:20 10:35 11:35 13:05 > 14:05 14:05 15:00 > 16:05 17:40 18:45
13 Tuszyma Dąbie > 6:11 7:10 7:10 8:21 9:21 10:36 11:36 13:06 > 14:06 14:06 15:01 > 16:06 17:41 18:46
14 Tuszyma Nadleśnictwo > 6:13 7:12 7:12 8:23 9:23 10:38 11:38 13:08 > 14:08 14:08 15:03 > 16:08 17:43 18:48
15 Tuszyma  Rondo > 6:15 7:14 7:14 8:25 9:25 10:40 11:40 13:10 > 14:10 14:10 15:05 > 16:10 17:45 18:50
16 Tuszyma Tuszyma > 6:16 7:15 7:15 8:26 9:26 10:41 11:41 13:11 > 14:11 14:11 15:06 > 16:11 17:46 18:51
17 Rzemień  IV > 6:18 7:17 7:17 8:28 9:28 10:43 11:43 13:13 > 14:13 14:13 15:08 > 16:13 17:48 18:53
16 Rzemień  Szkoła > > > 7:19 > > > > > > > 14:15 > > > > >
17 Rzemień  III > 6:20 7:19 7:21 8:30 9:30 10:45 11:45 13:15 > 14:15 14:17 15:10 > 16:15 17:50 18:55
18 Rzemień  I > 6:22 7:21 7:23 8:32 9:32 10:47 11:47 13:17 > 14:17 14:19 15:12 > 16:17 17:52 18:57
19 Mielec ul. Dębicka Rzochów II > 6:24 7:23 7:25 8:34 9:34 10:49 11:49 13:19 > 14:19 14:21 15:14 > 16:19 17:54 18:59
20 Mielec ul. Wojsławska P. Wojsław I > 6:29 7:28 7:30 8:39 9:39 10:54 11:54 13:24 > 14:24 14:26 15:19 > 16:24 17:59 19:04
21 Mielec Mielec ul. Wojsławska Wojsław > 6:34 7:33 7:35 8:44 9:44 10:59 11:59 13:29 > 14:29 14:31 15:24 > 16:29 18:04 19:09
22 Mielec ul. Niepodległości > 6:35 7:34 7:36 8:45 9:45 11:00 12:00 13:30 > 14:30 14:32 15:25 > 16:30 18:05 19:10
23 Mielec Dworzec ul. Jagiellończyka 7 > 6:37 7:36 7:38 8:47 9:47 11:02 12:02 13:32 > 14:32 14:34 15:27 > 16:32 18:07 19:12
 MIELEC - PADEW - TARNOBRZEG
WAŻNY OD 01-09-2016
OZNACZENIE KURSU Dzn Dnz E > Dnz E Dnz E 7 Gzn S G S Gnz S E n Dnz En7
PRZYSTANEK  
1 Mielec Dworzec ul. Jagiellończyka 7 5:45 6:40 7:38 > 8:50 9:50 11:05 12:05 13:35 13:35 14:35 14:35 15:30 15:30 16:35 18:10 19:15
2 Mielec ul. Sienkiewicza oś. Krasickiego 5:48 6:43 7:41 > 8:53 9:53 11:08 12:08 13:38 13:38 14:38 14:38 15:33 15:33 16:38 18:13 19:18
3 Mielec ul. Sienkiewicza oś. Borek 5:50 6:45 7:43 > 8:55 9:55 11:10 12:10 13:40 13:40 14:40 14:40 15:35 15:35 16:40 18:15 19:20
4 Chorzelów Cmętarz 5:54 6:49 7:47 > 8:59 9:59 11:14 12:14 13:44 13:44 14:44 14:44 15:39 15:39 16:44 18:19 19:24
5 Chorzelów Skrzyż. Piekarnia 5:56 6:51 7:49 > 9:01 10:01 11:16 12:16 13:46 13:46 14:46 14:46 15:41 15:41 16:46 18:21 19:26
6 Malinie Malinie 5:57 6:52 7:50 > 9:02 10:02 11:17 12:17 13:47 13:47 14:47 14:47 15:42 15:42 16:47 18:22 19:27
7 Tuszów Mały Tuszów Mały 5:59 6:54 7:52 > 9:04 10:04 11:19 12:19 13:49 13:49 14:49 14:49 15:44 15:44 16:49 18:24 19:29
8 Tuszów Nar. P.K. 6:01 6:56 7:54 > 9:06 10:06 11:21 12:21 13:51 13:51 14:51 14:51 15:46 15:46 16:51 18:26 19:31
9 Jaślany Jaślany 6:04 6:59 7:57 > 9:09 10:09 11:24 12:24 13:54 13:54 14:54 14:54 15:49 15:49 16:54 18:29 19:34
10 Padew Nar. Przybyły 6:06 7:01 7:59 > 9:11 10:11 11:26 12:26 13:56 13:56 14:56 14:56 15:51 15:51 16:56 18:31 19:36
11 Padew Nar.  Ul. Złota > > > > > > > > > 13:58 > 14:58 > 15:53 > > >
12 Padew Nar. Sklep Groszek ul.Grunw37 > > > > > > > > > 14:00 > 15:00 > 15:55 > > >
13 Padew Nar. Koścół 6:09 7:04 8:02 > 9:14 10:14 11:29 12:29 13:59 14:02 14:59 15:02 15:54 15:57 16:59 18:34 19:39
14 Padew Nar. Wiadukt 6:12 7:07 8:05 > 9:17 10:17 11:32 12:32 14:02 14:05 15:02 15:05 15:57 16:00 17:02 18:37 19:42
15 Padew Nar. Bór 6:14 7:09 8:07 > 9:19 10:19 11:34 12:34 14:04 14:07 15:04 15:07 15:59 16:02 17:04 18:39 19:44
16 Dymitrów Duży Dymitrów Duży 6:16 7:11 8:09 > 9:21 10:21 11:36 12:36 14:06 14:09 15:06 15:09 16:01 16:04 17:06 18:41 19:46
17 Baranów Sand ul.Fabryczna ul. Krakowska 6:19 7:14 8:12 > 9:24 10:24 11:39 12:39 14:09 14:12 15:09 15:12 16:04 16:07 17:09 18:44 19:49
18 Skopanie Wieś 6:22 7:17 8:15 > 9:27 10:27 11:42 12:42 14:12 14:15 15:12 15:15 16:07 16:10 17:12 18:47 19:52
19 Suchorzów Suchorzów 6:24 7:19 8:17 > 9:29 10:29 11:44 12:44 14:14 14:17 15:14 15:17 16:09 16:12 17:14 18:49 19:54
20 Siedleszczany Węzeł 6:26 7:21 8:19 > 9:31 10:31 11:46 12:46 14:16 14:19 15:16 15:19 16:11 16:14 17:16 18:51 19:56
21 Tarnobrzeg Wisłostrada 6:28 7:23 8:21 > 9:33 10:33 11:48 12:48 14:18 14:21 15:18 15:21 16:13 16:16 17:18 18:53 19:58
22 Tarnobrzeg ul. Mickiewicza 40 6:34 7:29 8:27 > 9:39 10:39 11:54 12:54 14:24 14:27 15:24 15:27 16:19 16:22 17:24 18:59 20:04
Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty prócz świąt
7 - kursuje w niedziele
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała, oraz w dzień 02.V
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
G - kursuje w  dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych przerw szkolnych