USŁUGI TRANSPORTOWE "ADRIA" ARTUR OLKO UL. MICKIEWICZA 65 39-400 TARNOBRZEG |
Tarnobrzeg - Padew Narodowa - Mielec
USŁUGI TRANSPORTOWE "ADRIA" ARTUR OLKO UL. MICKIEWICZA 65 39-400 TARNOBRZEG |
Ważny od: 20-12-2021 |
Tarnobrzeg - Padew Narodowa - Mielec
LP |
Nazwa miejscowości |
Nr |
Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
Dnz |
G 6 |
Gnz |
E |
Dnz |
E |
Dnz |
E |
Dnz |
En |
Dnz | ||||
1 |
Tarnobrzeg |
01 |
ul. Mickiewicza 40 |
5:50 |
6:45 |
7:45 |
8:45 |
10:25 |
11:25 |
12:30 |
13:30 |
15:10 |
16:10 |
17:10 |
2 |
Tarnobrzeg |
01 |
Wisłostrada |
5:56 |
6:51 |
7:51 |
8:51 |
10:31 |
11:31 |
12:36 |
13:36 |
15:16 |
16:16 |
17:16 |
3 |
Siedleszczany |
02 |
Węzeł |
5:58 |
6:53 |
7:53 |
8:53 |
10:33 |
11:33 |
12:38 |
13:38 |
15:18 |
16:18 |
17:18 |
4 |
Suchorzów |
06 |
Suchorzów |
6:01 |
6:56 |
7:56 |
8:56 |
10:36 |
11:36 |
12:41 |
13:41 |
15:21 |
16:21 |
17:21 |
5 |
Skopanie |
08 |
Wieś |
6:03 |
6:58 |
7:58 |
8:58 |
10:38 |
11:38 |
12:43 |
13:43 |
15:23 |
16:23 |
17:23 |
6 |
Baranów Sand. |
02 |
ul.Fabryczna ul. Krakowska |
6:06 |
7:01 |
8:01 |
9:01 |
10:41 |
11:41 |
12:46 |
13:46 |
15:26 |
16:26 |
17:26 |
7 |
Dymitrów Duży |
12 |
Dymitrów Duży |
6:09 |
7:04 |
8:04 |
9:04 |
10:44 |
11:44 |
12:49 |
13:49 |
15:29 |
16:29 |
17:29 |
8 |
Padew Nar. |
14 |
Bór |
6:11 |
7:06 |
8:06 |
9:06 |
10:46 |
11:46 |
12:51 |
13:51 |
15:31 |
16:31 |
17:31 |
9 |
Padew Nar. |
16 |
Wiadukt |
6:13 |
7:08 |
8:08 |
9:08 |
10:48 |
11:48 |
12:53 |
13:53 |
15:33 |
16:33 |
17:33 |
10 |
Padew Nar. |
18 |
Kościół |
6:15 |
7:10 |
8:10 |
9:10 |
10:50 |
11:50 |
12:55 |
13:55 |
15:35 |
16:35 |
17:35 |
11 |
Padew Nar. |
37 |
Sklep Groszek ul.Grunw37 |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
12 |
Padew Nar. |
01 |
ul. Złota |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
13 |
Padew Nar. |
20 |
Przybyły |
6:18 |
7:13 |
8:13 |
9:13 |
10:53 |
11:53 |
12:58 |
13:58 |
15:38 |
16:38 |
17:38 |
14 |
Jaślany |
22 |
Jaślany |
6:20 |
7:15 |
8:15 |
9:15 |
10:55 |
11:55 |
13:00 |
14:00 |
15:40 |
16:40 |
17:40 |
15 |
Tuszów Nar. |
24 |
P.K. |
6:24 |
7:19 |
8:19 |
9:19 |
10:59 |
11:59 |
13:04 |
14:04 |
15:44 |
16:44 |
17:44 |
16 |
Tuszów Mały |
26 |
Tuszów Mały |
6:25 |
7:20 |
8:20 |
9:20 |
11:00 |
12:00 |
13:05 |
14:05 |
15:45 |
16:45 |
17:45 |
17 |
Malinie |
28 |
Malinie |
6:27 |
7:22 |
8:22 |
9:22 |
11:02 |
12:02 |
13:07 |
14:07 |
15:47 |
16:47 |
17:47 |
18 |
Chorzelów |
30 |
Skrzyżowanie |
6:29 |
7:24 |
8:24 |
9:24 |
11:04 |
12:04 |
13:09 |
14:09 |
15:49 |
16:49 |
17:49 |
19 |
Chorzelów |
34 |
Kościół |
6:31 |
7:26 |
8:26 |
9:26 |
11:06 |
12:06 |
13:11 |
14:11 |
15:51 |
16:51 |
17:51 |
20 |
Mielec |
42 |
Sienkiewicza Oś. Borek |
6:35 |
7:30 |
8:30 |
9:30 |
11:10 |
12:10 |
13:15 |
14:15 |
15:55 |
16:55 |
17:55 |
21 |
Mielec |
46 |
Siekiewicza Oś. Krasickiego |
6:38 |
7:33 |
8:33 |
9:33 |
11:13 |
12:13 |
13:18 |
14:18 |
15:58 |
16:58 |
17:58 |
22 |
Mielec |
02 |
ul. Niepodległości |
6:40 |
7:35 |
8:35 |
9:35 |
11:15 |
12:15 |
13:20 |
14:20 |
16:00 |
17:00 |
18:00 |
23 |
Mielec |
b.n. |
Dworzec ul. Jagiellończyka 7 |
6:42 |
7:37 |
8:37 |
9:37 |
11:17 |
12:17 |
13:22 |
14:22 |
16:02 |
17:02 |
18:02 |
Mielec - Rzemień - Dębica
LP | Nazwa miejscowości | Nr | Nazwa przystanku komunikacyjnego | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | |
Dnz | G 6 | Dnz | E | Dnz | E | Dnz | G 6 | Dnz | En | Dnz | |||||
23 | Mielec | b/nr. | Dworzec ul. Jagiellończyka | 6:45 | 7:40 | 8:40 | 9:40 | 11:20 | 12:20 | 13:25 | 14:25 | 16:05 | 17:05 | 18:05 | |
24 | Mielec | 50 | Wojsławska, Wojsław | 6:48 | 7:43 | 8:43 | 9:43 | 11:23 | 12:23 | 13:28 | 14:28 | 16:08 | 17:08 | 18:08 | |
25 | Mielec | 60 | Wojsławska, P. Wojsław I | 6:53 | 7:48 | 8:48 | 9:48 | 11:28 | 12:28 | 13:33 | 14:33 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | |
26 | Mielec | 68 | ul. Dębicka p. Rzochów II | 6:58 | 7:53 | 8:53 | 9:53 | 11:33 | 12:33 | 13:38 | 14:38 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | |
27 | Rzemień | 70 | I | 7:00 | 7:55 | 8:55 | 9:55 | 11:35 | 12:35 | 13:40 | 14:40 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | |
28 | Rzemień | 72 | III | 7:02 | 7:57 | 8:57 | 9:57 | 11:37 | 12:37 | 13:42 | 14:42 | 16:22 | 17:22 | 18:22 | |
29 | Rzemień | 03 | Szkoła | > | > | > | > | > | > | > | > | > | > | > | |
30 | Rzemień | 74 | IV | 7:04 | 7:59 | 8:59 | 9:59 | 11:39 | 12:39 | 13:44 | 14:44 | 16:24 | 17:24 | 18:24 | |
31 | Tuszyma | 76 | Tuszyma | 7:06 | 8:01 | 9:01 | 10:01 | 11:41 | 12:41 | 13:46 | 14:46 | 16:26 | 17:26 | 18:26 | |
32 | Tuszyma | 78 | Rondo | 7:08 | 8:03 | 9:03 | 10:03 | 11:43 | 12:43 | 13:48 | 14:48 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | |
33 | Tuszyma | 80 | Nadleśnictwo | 7:10 | 8:05 | 9:05 | 10:05 | 11:45 | 12:45 | 13:50 | 14:50 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | |
34 | Tuszyma | 82 | Dąbie | 7:11 | 8:06 | 9:06 | 10:06 | 11:46 | 12:46 | 13:51 | 14:51 | 16:31 | 17:31 | 18:31 | |
35 | Pustków | 84 | Pustków | 7:12 | 8:07 | 9:07 | 10:07 | 11:47 | 12:47 | 13:52 | 14:52 | 16:32 | 17:32 | 18:32 | |
36 | Pustków | 05 | Szkoła | 7:14 | 8:09 | 9:09 | 10:09 | 11:49 | 12:49 | 13:54 | 14:54 | 16:34 | 17:34 | 18:34 | |
37 | Brzeźnica | 90 | Piaski | 7:19 | 8:14 | 9:14 | 10:14 | 11:54 | 12:54 | 13:59 | 14:59 | 16:39 | 17:39 | 18:39 | |
38 | Brzeźnica | 94 | Brzeźnica | 7:21 | 8:16 | 9:16 | 10:16 | 11:56 | 12:56 | 14:01 | 15:01 | 16:41 | 17:41 | 18:41 | |
39 | Kozłów | 98 | Kozłów | 7:24 | 8:19 | 9:19 | 10:19 | 11:59 | 12:59 | 14:04 | 15:04 | 16:44 | 17:44 | 18:44 | |
40 | Dębica | 04 | Sandomierska, skrzyż Pust | 7:26 | 8:21 | 9:21 | 10:21 | 12:01 | 13:01 | 14:06 | 15:06 | 16:46 | 17:46 | 18:46 | |
41 | Dębica | 06 | Rzeszowska CPN | 7:30 | 8:25 | 9:25 | 10:25 | 12:05 | 13:05 | 14:10 | 15:10 | 16:50 | 17:50 | 18:50 | |
42 | Dębica | 05 | RzeszowskaTechnikum | 7:32 | 8:27 | 9:27 | 10:27 | 12:07 | 13:07 | 14:12 | 15:12 | 16:52 | 17:52 | 18:52 | |
43 | Dębica | 03 | Rzeszowska Sąd | 7:34 | 8:29 | 9:29 | 10:29 | 12:09 | 13:09 | 14:14 | 15:14 | 16:54 | 17:54 | 18:54 | |
44 | Dębica | 01 | ul. Głowackiego Poczta | 7:36 | 8:31 | 9:31 | 10:31 | 12:11 | 13:11 | 14:16 | 15:16 | 16:56 | 17:56 | 18:56 |
Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty prócz świąt
6 - kursuje w sobotę
7 - kursuje w niedziele
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała,oraz w dniu 02.V n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII S - kursuje w dni nauki szkolnej
G - kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych przerw szkolnych
S - kursuje w dni nauki szkolnej