USŁUGI TRANSPORTOWE "ADRIA" ARTUR OLKO UL. MICKIEWICZA 65 39-400 TARNOBRZEG |
Dębica - Rzemień - Mielec
LP | Nazwa miejscowości | Nr | Nazwa przystanku komunikacyjnego | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | |||
Dnz | G 6 | Dnz | E | Dnz | E | Dzn | G 6 | Dnz | E n | Dnz | |||||||
1 | Dębica | 01 | ul. Głowackiego Poczta | 5:45 | 6:44 | 7:55 | 8:55 | 10:10 | 11:10 | 12:40 | 13:40 | 14:35 | 15:40 | 17:15 | |||
2 | Dębica | 02 | Rzeszowska ZURiT | 5:47 | 6:46 | 7:57 | 8:57 | 10:12 | 11:12 | 12:42 | 13:42 | 14:37 | 15:42 | 17:17 | |||
3 | Dębica | 04 | Rzeszowska Technikum | 5:49 | 6:48 | 7:59 | 8:59 | 10:14 | 11:14 | 12:44 | 13:44 | 14:39 | 15:44 | 17:19 | |||
4 | Dębica | 07 | Rzeszowska Centrum Handl. | 5:51 | 6:50 | 8:01 | 9:01 | 10:16 | 11:16 | 12:46 | 13:46 | 14:41 | 15:46 | 17:21 | |||
5 | Dębica | 06 | Sandomierska I | 5:55 | 6:54 | 8:05 | 9:05 | 10:20 | 11:20 | 12:50 | 13:50 | 14:45 | 15:50 | 17:25 | |||
6 | Kozłów | 11 | Kzłów | 5:58 | 6:57 | 8:08 | 9:08 | 10:23 | 11:23 | 12:53 | 13:53 | 14:48 | 15:53 | 17:28 | |||
7 | Brzeźnica | 15 | Brzeźnica | 6:01 | 7:00 | 8:11 | 9:11 | 10:26 | 11:26 | 12:56 | 13:56 | 14:51 | 15:56 | 17:31 | |||
8 | Brzeźnica | 19 | Piaski | 6:03 | 7:02 | 8:13 | 9:13 | 10:28 | 11:28 | 12:58 | 13:58 | 14:53 | 15:58 | 17:33 | |||
9 | Pustków | 05 | Szkoła | 6:08 | 7:07 | 8:18 | 9:18 | 10:33 | 11:33 | 13:03 | 14:03 | 14:58 | 16:03 | 17:38 | |||
10 | Pustków | 25 | Pustków | 6:10 | 7:09 | 8:20 | 9:20 | 10:35 | 11:35 | 13:05 | 14:05 | 15:00 | 16:05 | 17:40 | |||
13 | Tuszyma | 27 | Dąbie | 6:11 | 7:10 | 8:21 | 9:21 | 10:36 | 11:36 | 13:06 | 14:06 | 15:01 | 16:06 | 17:41 | |||
14 | Tuszyma | 29 | Nadleśnictwo | 6:13 | 7:12 | 8:23 | 9:23 | 10:38 | 11:38 | 13:08 | 14:08 | 15:03 | 16:08 | 17:43 | |||
15 | Tuszyma | 31 | Rondo | 6:15 | 7:14 | 8:25 | 9:25 | 10:40 | 11:40 | 13:10 | 14:10 | 15:05 | 16:10 | 17:45 | |||
16 | Tuszyma | 33 | Tuszyma | 6:16 | 7:15 | 8:26 | 9:26 | 10:41 | 11:41 | 13:11 | 14:11 | 15:06 | 16:11 | 17:46 | |||
17 | Rzemień | 35 | IV | 6:18 | 7:17 | 8:28 | 9:28 | 10:43 | 11:43 | 13:13 | 14:13 | 15:08 | 16:13 | 17:48 | |||
16 | Rzemień | 02 | Szkoła | > | > | > | > | > | > | > | > | > | > | > | |||
17 | Rzemień | 37 | III | 6:20 | 7:19 | 8:30 | 9:30 | 10:45 | 11:45 | 13:15 | 14:15 | 15:10 | 16:15 | 17:50 | |||
18 | Rzemień | 41 | I | 6:22 | 7:21 | 8:32 | 9:32 | 10:47 | 11:47 | 13:17 | 14:17 | 15:12 | 16:17 | 17:52 | |||
19 | Mielec | 43 | ul. Dębicka Rzochów II | 6:24 | 7:23 | 8:34 | 9:34 | 10:49 | 11:49 | 13:19 | 14:19 | 15:14 | 16:19 | 17:54 | |||
20 | Mielec | 51 | ul. Wojsławska P. Wojsław I | 6:29 | 7:28 | 8:39 | 9:39 | 10:54 | 11:54 | 13:24 | 14:24 | 15:19 | 16:24 | 17:59 | |||
21 | Mielec | 61 | Mielec ul. Wojsławska Wojsław | 6:34 | 7:33 | 8:44 | 9:44 | 10:59 | 11:59 | 13:29 | 14:29 | 15:24 | 16:29 | 18:04 | |||
22 | Mielec | 02 | ul. Niepodległości | 6:35 | 7:34 | 8:45 | 9:45 | 11:00 | 12:00 | 13:30 | 14:30 | 15:25 | 16:30 | 18:05 | |||
23 | Mielec | 01 | Dworzec ul. Jagiellończyka 7 | 6:37 | 7:36 | 8:47 | 9:47 | 11:02 | 12:02 | 13:32 | 14:32 | 15:27 | 16:32 | 18:07 |
Mielec - Padew Narodowa - Tarnobrzeg
LP |
Nazwa miejscowości |
Nr |
Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
Dzn |
Dnz |
E |
Dnz |
E |
Dnz |
E |
Gzn |
G 6 |
Gnz |
E n |
Dnz | ||||
23 |
Mielec |
b.n |
Dworzec ul. Jagiellończyka 7 |
> |
6:40 |
7:38 |
8:50 |
9:50 |
11:05 |
12:05 |
13:35 |
14:35 |
15:30 |
16:35 |
18:10 |
24 |
Mielec |
65 |
ul. Sienkiewicza oś. Krasickiego |
> |
6:43 |
7:41 |
8:53 |
9:53 |
11:08 |
12:08 |
13:38 |
14:38 |
15:33 |
16:38 |
18:13 |
25 |
Mielec |
69 |
ul. Sienkiewicza oś. Borek |
> |
6:45 |
7:43 |
8:55 |
9:55 |
11:10 |
12:10 |
13:40 |
14:40 |
15:35 |
16:40 |
18:15 |
26 |
Chorzelów |
77 |
Cmętarz |
> |
6:49 |
7:47 |
8:59 |
9:59 |
11:14 |
12:14 |
13:44 |
14:44 |
15:39 |
16:44 |
18:19 |
Tl |
Chorzelów |
81 |
Skrzyż. Piekarnia |
> |
6:51 |
7:49 |
9:01 |
10:01 |
11:16 |
12:16 |
13:46 |
14:46 |
15:41 |
16:46 |
18:21 |
28 |
Malinie |
83 |
Malinie |
> |
6:52 |
7:50 |
9:02 |
10:02 |
11:17 |
12:17 |
13:47 |
14:47 |
15:42 |
16:47 |
18:22 |
29 |
Tuszów Mały |
85 |
Tuszów Mały |
> |
6:54 |
7:52 |
9:04 |
10:04 |
11:19 |
12:19 |
13:49 |
14:49 |
15:44 |
16:49 |
18:24 |
30 |
Tuszów Nar. |
87 |
P.K. |
> |
6:56 |
7:54 |
9:06 |
10:06 |
11:21 |
12:21 |
13:51 |
14:51 |
15:46 |
16:51 |
18:26 |
31 |
Jaślany |
89 |
Jaślany |
> |
6:59 |
7:57 |
9:09 |
10:09 |
11:24 |
12:24 |
13:54 |
14:54 |
15:49 |
16:54 |
18:29 |
32 |
Padew Nar. |
91 |
Przybyły |
> |
7:01 |
7:59 |
9:11 |
10:11 |
11:26 |
12:26 |
13:56 |
14:56 |
15:51 |
16:56 |
18:31 |
33 |
Padew Nar. |
01 |
Ul. Złota |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
34 |
Padew Nar. |
37 |
Sklep Groszek ul.Grunw37 |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
> |
35 |
Padew Nar. |
93 |
Koścół |
6:09 |
7:04 |
8:02 |
9:14 |
10:14 |
11:29 |
12:29 |
13:59 |
14:59 |
15:54 |
16:59 |
18:34 |
36 |
Padew Nar. |
95 |
Wiadukt |
6:12 |
7:07 |
8:05 |
9:17 |
10:17 |
11:32 |
12:32 |
14:02 |
15:02 |
15:57 |
17:02 |
18:37 |
37 |
Padew Nar. |
97 |
Bór |
6:14 |
7:09 |
8:07 |
9:19 |
10:19 |
11:34 |
12:34 |
14:04 |
15:04 |
15:59 |
17:04 |
18:39 |
38 |
Dymitrów Duży |
99 |
Dymitrów Duży |
6:16 |
7:11 |
8:09 |
9:21 |
10:21 |
11:36 |
12:36 |
14:06 |
15:06 |
16:01 |
17:06 |
18:41 |
39 |
Baranów Sand |
02 |
ul.Fabryczna ul. Krakowska |
6:19 |
7:14 |
8:12 |
9:24 |
10:24 |
11:39 |
12:39 |
14:09 |
15:09 |
16:04 |
17:09 |
18:44 |
40 |
Skopanie |
03 |
Wieś |
6:22 |
7:17 |
8:15 |
9:27 |
10:27 |
11:42 |
12:42 |
14:12 |
15:12 |
16:07 |
17:12 |
18:47 |
41 |
Suchorzów |
05 |
Suchorzów |
6:24 |
7:19 |
8:17 |
9:29 |
10:29 |
11:44 |
12:44 |
14:14 |
15:14 |
16:09 |
17:14 |
18:49 |
42 |
Siedleszczany |
09 |
Węzeł |
6:26 |
7:21 |
8:19 |
9:31 |
10:31 |
11:46 |
12:46 |
14:16 |
15:16 |
16:11 |
17:16 |
18:51 |
43 |
Tarnobrzeg |
02 |
Wisłostrada |
6:28 |
7:23 |
8:21 |
9:33 |
10:33 |
11:48 |
12:48 |
14:18 |
15:18 |
16:13 |
17:18 |
18:53 |
44 |
Tarnobrzeg |
01 |
ul. Mickiewicza 40 |
6:34 |
7:29 |
8:27 |
9:39 |
10:39 |
11:54 |
12:54 |
14:24 |
15:24 |
16:19 |
17:24 |
18:59 |
Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E - kursuje od poniedziałku do soboty prócz świąt
6 - kursuje w sobotę oprócz świąt
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała, oraz w dniu 02.V
i - kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała oraz 02.V i 31.XII oprócz niedzieli
S - kursuje w dni nauki szkolnej
G - kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych przerw szkolnych
Nż - Autobus zatrzymuje się na żądanie